Kreuj swój wewnętrzny świat – Wsparcie marketingowe dla pracowników duchowych i lightworkerów

Witaj w Brilliant Ideas – miejscu, które jest dla mnie wyjątkowe, bowiem rodzą się tu i dojrzewają piękne projekty. Z potrzeby serca, chęci wspierania tego, co wartościowe i mi bliskie, stworzyłam specjalną ofertę. Moim celem jest pomóc Ci wykreować obraz Twojego wewnętrznego światła i zainspirować Twoich klientów. Chcę Ci pomóc pokazać swoją działalność, twórczość i umożliwić Ci rozwijanie się, abyś mógł lub mogła z lekkością dzielić się wiedzą, miłością i harmonią ze światem.

Strony www dla lightworkerów

Moja specjalność to projektowanie stron internetowych i sklepów online na WordPress dla pracowników Źródła, uzdrowicieli, nauczycieli duchowych, twórców wysokowibracyjnych dzieł, biżuterii i przedmiotów użytkowych, muzyków, osób pracujących z ciałem i duszą, którzy chcą wyrazić swoją unikalność w internecie.

Materiały reklamowe i social media

Ponadto projektuję materiały reklamowe, takie jak banery, plakaty, ulotki i grafiki do social mediów, które pomogą Ci dotrzeć do większej liczby klientów. W mojej pracy wykorzystuję swoje wieloletnie doświadczenie, ale także przepuszczam wszystko przez przestrzeń serca, aby patrzeć na Twoje potrzeby z tu i teraz.

Mailingi i newslettery

Jeśli swoją działalność opierasz na marketingu mailowym, newsletter to Twoje centrum zarządzania, ale wciąż rozbijasz się o aspekty techniczne, nie jesteś zadowolona/zadowolony z efektów swoich kampanii, to chętnie pomogę. Zarówno w kwestiach wizualnych, jak i technicznych programu Mailerlite.

Szkolenia, warsztaty, konferencje

Masz know how, masz misję, aby pomagać ludziom, ale organizacja stacjonarnego szkolenia czy warsztatu to zbyt duże wyzwanie? Mam za sobą 10 lat organizacji mega wymagających imprez. Chętnie Cię wesprę. I fizycznie w organizacji wydarzenia na miejscu, ale również marketingowo, tworząc landing page wydarzenia, odpowiednią oprawę graficzną, reklamy, kampanię mailową itp.

Strony www dla lightworkerów

Jeśli jesteś pracownikiem duchowym i potrzebujesz profesjonalnej pomocy w swoim biznesie, skontaktuj się ze mną! Bardzo chętnie pomogę,

Zuza